Iš rankdarbių skrynios

2012 m. gruodžio 23 d., sekmadienis

Senelis slapukas ir kiti nuotykiai

Senai jau berašiau, visada po pertraukos labai sunku atsisėsti ir parašyti kažkokį naują įrašą, galvoje labai daug neišsakytų minčių, bet visada kirba velniukas, kad gal tai visai neįdomu ir nereikalinga...

Bet jei kažkas užklysta, paskaito ir domisi ar čia atsiranda koks naujas įrašas vadinasi kažkam tai įdomu :) 
pastaruoju metu labai jau užsisukau įprastoje darbų ir namų rutinoje, namuose atsirado pusfabrikačiai, dešrelės ir kiti "geri" dalykai kuo visiškai nesidžiaugia mano šeimyna, bet maratonas bėgimo deja vis dar tęsiasi ir nėra kada atsipūsti, šiandien džiaugiuosi, kad vyrą draugai pasikvietė žvejoti taip radau pora valandų sau ir net tinklaraščio dulkėms prakrapštyti :)

Labai džiaugiuosi Receptų medžio tinklaraštininkės sugalvota akcija "Kalėdų senelis slapukas " ir, kad šįmet spėjau sudalyvauti, tiesa pati apturėjau ir ne visai malonių susidūrimų su paštu :( pirmąjį kartą siuntinys sugrįžo atgalios ir jame kažkodėl nebuvo pilna komplektacija, antrą kart nunešus siųsti siuntinį įdėti bandžiau savo gaminuką tai liepė išimti, bet jis gali išsilieti :( supykau griebiau už siuntinio ir ėjau į namus, bet va namuose nieko neradau tada nužingsniavau į kitą pašto skyrių ir vėl siunčiau tik gaila be išsiliejančių dovanų... tai negana, kad vėluodamas Kalėdų slapukas, bet ir apipešiotas pasieks savo adresatą.... na kitą met žinosiu šiuos niuansus ir pasiruošiu nedūžtančių indų :) GYVENI ŽMOGUS IR MOKAISI :)

o aš iš savo slapuko gavau dovanėlę laiku praktišką ir skanią :) didelis AČIŪ tinklaraščio Kiaunės reikaliukai autorei, kuri mano šeimyną pradžiugino puikiu sūrio peiliu, mano mylimos fiskars firmos, kaip tik uošviam pirkom tokį sūrio peilį, bet sau jau aišku buvo gaila pinigų, kad pasikeist, turim tik kitos firmos, o čia slapuko dovana kaip pirštu į akį :) 
atvirukas taip pat labai pritaikytas :) katiniukas tempia ne tik maišą su dovanomis bet ir daugybę sūrio mėgėjų tiesiai į sūrio mėgėjų namus :) dar kartą AČIŪ  tariam Kalėdų slapukui :)

nu o kad jau kalba apie dovanas tai turiu ir dar vieną progą pasidžiaugti gauta dovana ir tuo pačiu pareklamuoti puikų talentą merginos ir beribę fantaziją...
Ežiūkštis, taip ji save pasivadinusi paskelbė konkursą savo knygelei laimėti ir aš netingėdama ir gerdama kavą ėmiau ir suraičiau kelias gražias mintis ir Rūta nutarė padovanoti man savo unikalų kūrinį, nuotraukose jau jie atrodo gerai, bet kaip paimiau į rankas tai net gaila ten kažką rašyti...matyt tai bus viena tų užrašinių kurios ilgai ilgai branginamos gal seniems receptams, o gal naujoms idėjoms....
AČIŪ  labai tariu ir Rūtai, kuri padovanojo dalelę savo kūrybos ir mano namams, o gal greičiau rankinei :)

Taigi jei kažkam reikės kokios unikalios dovanėlės pasinaudokite šios merginos fantazija ir unikaliais darbais :) REKOMENDUOJU iš širdies

Atsitiktinių klausimų neturiu tai matyt nebus ir atsakymų, kuriuos smagiai paskaitau karts nuo karto tai vienam tai kitam tinklaraštyje, o kas užsukote ir vis dar skaitote mano pasisakymą linkiu Jums jaukių, skanių, sočių ir dar artimų švenčių su savo artimaisiais ir mylimaisiais. Suraskite po egle ne tik dovanas, bet ir kantrybę, sveikatą bei artimųjų buvimą, kurio taip stokoja šiandieninis bėgimas.... BŪKITE LAIMINGI !!!!

Eglė su skruzdeliukais iš visų skverų :)    

5 komentarai:

 1. Žinoma, kad visada labai įdomu paskaityti kaip tau sekasi, bei kas naujo tavo virtuvėje sukurta :) Gražių ir jums švenčių!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Hm, viską pasitikrinau dukart, bet kad neteisingai nurodėte savo Kalėdų Senelį Slapuką:) Jei pamenu, pasirašiau ant atvirutės:)
  Tikrai atsakingai ir ilgai rinkau dovaną, tad džiaugiuosi, kad pataikiau. Su šventėmis!

  AtsakytiPanaikinti
 3. ačiū už pataisymą, kaip aš čia sumakalavau viską :) klaida ištaisyta dar kartelį ačiū už dovaną :)

  AtsakytiPanaikinti